Vendéggyőzelem Csíkszentgyörgyön

Gólokban gazdag, fordulatos mérkőzést játszottak a román labdarúgó 5. Liga Csíki csoportjának csíkszentgyörgyi mérkőzésén, ahol a vendég Mindszentlék-Fitód SE 4–2-re nyert a házigazda Fiság csapata ellen.

Dobos László

2012. szeptember 24., 19:082012. szeptember 24., 19:08

2012. szeptember 24., 19:232012. szeptember 24., 19:23

Gólzáporos találkozó zajlott Tusnádfürdőn, ahol a helyi csapat 9–1-re verte a kozmásiakat. A 6. Ligában a vendégek örülhettek, hisz a csíkszentmihályiak Csíkszentkirályról hozták el a három pontot, Borzsova és Szentdomokos csapata pedig döntetlent ért el idegenben. A Csík körzeti labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának eredményei.

5. LIGA
Vaslábi Maros – Csíkszentsimoni Szefite 4–3 (2–1). Gólszerzők: Mezei Sándor (2., 37. és 82. perc), Vaszi Tihamér (73.), illetve Göde László (20. és 70.), Szabó Attila (86.).

Madéfalvi MIK – Csíkszentmártoni Alcsík SE 0–1 (0–1). Gólszerző: Tamás Levente (3.).

Szépvízi MŰ II. csapata – Tusnádi Piliske 0–4 (0–2). Gólszerzők: Ravasz Arnold (14. és 83.), Pop Cristian (18.) és Blaj Ciprian (90.).

Csíkszentgyörgyi Fiság – Mindszentlélek–Fitód SE 2–4 (2–3). Gólszerzők: Csedő Zsolt (22.) és Péter Attila (30.), illetve Albu László (32. és 63.), László Ernő (13. és 38.).

Tusnádfürdői SE – Kozmási Komisz 9–1 (2–1). Gólszerzők: Gheorghe Viorel (29., 71., 77. és 81.), Lipeczky Csaba (58. és 85.), Dobry Norbert (14.), Bálint Szabolcs (59.) és Dobry Mihály (90.), illetve Potyó László (23.).

5.Csíkszentmárton42117-67
6.Mindszentlélek41219-85
7.Szépvíz II. csapata41127-84
8.Madéfalva41126-84
9.Csíkszentsimon410312-143
10.Csíkkozmás40043-210

A következő forduló (szeptember 28–30.) műsora. Péntek: Mindszentlélek–Fitód – Kozmás (17 órától). Vasárnap: Szentmárton – Szépvíz II. csapata (13 órától), Tusnádi Piliske – Csíkszentgyörgy (16), Szentsimon–Madéfalva (16) és Vasláb–Tusnádfürdő (16).

6. LIGA
Csíkszentkirályi Borsáros – Csíkszentmihályi Törekvés 1–4 (1–2). Gólszerzők: Tánczos Alpár (35.), illetve Olteán János (10., 54. és 59.), Simon Botond (2.).

Gyergyószárhegyi Bástya –Borzsovai SK 2–2 (2–1). Gólszerzők: Len Attila (24. és 34.), illetve Orbán Csaba (42.) és Antal István (76.).

Csíkszentimrei TE – Csíkszentdomokosi Garados 1–1 (0–1). Gólszerzők: Balló Gellért (72.), illetve Gábor Attila (44.).

6.Csíkszentkirály40047-210

A következő forduló (szeptember 29–30.) műsora. Szombat: Szentmihály–Szentimre (17). Vasárnap: Szentdomokos–Szárhegy (13) és Borzsova–Szentkirály (16).

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei

2017. március 10., péntek

Erjesztőtartályok miatt maradt el a mérkőzés

Nem rendezték meg csütörtök délután a Székelyudvarhelyi Vasas Femina II.–Marosvásárhelyi ASA mérkőzést a női labdarúgó Román Kupa nyolcaddöntőjében.

Nehéz meccs vár a csíki futballistákra

Első tavaszi hazai mérkőzésén a Neamț megyei Románvásár csapatát fogadja az FK Csíkszereda a román labdarúgó 3. Ligában. Lengyel Roland vezetőedző szerint nehéz meccsre kell számítani szombaton.

2017. március 09., csütörtök

Megoldódni látszanak az SZFC kapusgondjai

Hazai pályán játszik a Székelyudvarhelyi FC a labdarúgó 3. Liga 17. fordulójában, szombaton 15 órakor a súlyos anyagi gondokkal küzdő Bákói SC csapatát fogadja a sétatéri stadionban.

2017. március 08., szerda

Nyert a Bernád a gyergyóremetei Falurészek Kupáján

Tizenegy csapat mérte össze a tudását Gyergyóremetén az immár komoly hagyománnyal rendelkező Falurészek Kupáján. Hatodik alkalommal rendezték meg a kispályás labdarúgótornát, péntektől vasárnapig zajlottak a mérkőzések .

Nem volt ellenfele a csíkszentkirályi lánycsapatnak

Megyei szakaszához érkezett a Tymbark-kupával díjazott gyermeklabdarúgó-torna. A legkisebbek, az U8-as korosztály legjobbjai Csíkszentkirályon találkoztak.

2017. március 07., kedd

Kápolnásfalu és Csíkszentkirály lánycsapatai jutottak a döntőbe

Gyergyóholló volt a házigazdája az 5–8. osztályos falusi iskolák női csapatai számára kiírt bajnokság megyei szakaszának.

2017. március 06., hétfő

Élre állt a Vasas Femina II.

Bravúros győzelmet aratott szombaton a Székelyudvarhelyi Vasas Femina II. a Szatmárnémeti Junior otthonában. A női labdarúgó 1. Liga 8. fordulójában rendezett mérkőzés szünetében még kétgólos hátrányban volt, de végül 4–2-re nyert.

2017. március 05., vasárnap

Sereghajtóként az ASA pontot rabolt a Steauától

Hatékony játékával a Marosvásárhelyi ASA pontot szerzett a Bukaresti Steaua otthonában a labdarúgó 1. Liga alapszakaszának 26., utolsó fordulójában.

2017. március 03., péntek

Pontszerzéssel kezdett az SZFC

Két ellentétes félidőt játszott a labdarúgó 3. Liga 16. fordulójában a Székelyudvarhelyi FC, pénteken délután a táblázaton ötödik Románvásári VSK otthonában 1–1-re végzett a házigazdával.

Nyert Vasluiban az FK Csíkszereda

Győzelemmel kezdte a tavaszi idényt a román labdarúgó 3. Ligában az FK Csíkszereda. A 1. csoport éllovasa a csoport harmadik helyén álló Atletico Vaslui otthonában győzött 1–0-ra.

Hirdessen a Székelyhonon!
Ma feladja, hamarosan megjelenik,
rövid időn belül eredményt hoz! Feladok egy hirdetést!
Ma feladja, hamarosan megjelenik, rövid időn belül eredményt hoz! Feladok egy hirdetést!