Figyelni kell a mérkőzések kezdési időpontjára

Elfogytak a veretlen csapatok az A csoportban az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság vasárnap rendezett hetedik fordulójában. A B csoportban nincs változás, míg a C jelzésűben egy másik újonc, Bogárfalva vette át a vezetést. Több találkozó is késéssel kezdődött.

Zátyi Tibor

2011. október 11., 17:532011. október 11., 17:53

2011. október 11., 18:002011. október 11., 18:00

Nagy érdeklődés előzte meg a Farcád–Malomfalva mérkőzést az A csoportban, hiszen a vendégek éllovasokként érkeztek, míg a házigazdák siker esetén a táblázat élére kerülhettek. A találkozón a farcádiak a 20. percben megszerezték a vezetést, a vendégek ezután kapussal szemben hibáztak. A második játékrész elején eldőlt a három pont sorsa, három perc alatt két gólt lőtt a házigazda. A hajrában a vendégek kapusa kijött a labdával, majd rosszul rúgta fel, így Péter Mózes nagyjából 50 méterről az üres hálóba lőtte azt. Zetelaka Lövétén veszítette el veretlenségét. A játék képe alapján nyerniük kellett volna, de a tiszta helyzeteket sem tudták gólra váltani, míg a lövéteiek három ellentámadásból is betaláltak. Továbbra is ontja a gólokat a Sporting erőssége, Szőcs László mesternégyest szerzett Szentmárton ellen. Farkaslakán a Székelyudvarhely Sport Klubban játszó vendég futsalosok alkották a mérleg nyelvét, segítségükkel mindhárom pontot elvitte Szentlélek. A kapus szerint kétes góllal egyenlített hazai pályán Fiatfalva, a partjelző intésére adta meg a játékvezető a találatot. Ezt nem tudta elfogadni a vendégek fiatal hálóőre, szerinte nem volt bent a labda, és szidni kezdte a játékvezetőt, amiért kiállították.

A B csoportban szereplő Szentmihály egyedüli csapatként a körzeti bajnokságban továbbra is őrzi veretlenségét, ezúttal Alsóboldogfalvát sikerült egy góllal legyőzniük. Ennél könnyebben nyert Kányád, amely a másik újonc Kápolnást verte 6–2-re, így tartja a lépést az éllovassal. A Korond–Csekefalva találkozón a vendégek kapusának jó teljesítménye nagyban hozzájárult csapata győzelméhez, a hazaiaknak az utolsó 20 percben ment jól a játék, de csak 3 kapufát tudtak lőni.

A C csoportban a Hodgya–Rugonfalva mérkőzés kezdési időpontja csúszott, mivel a hazaiak első játékosa a találkozó előtt 10 perccel érkezett meg, ekkor jött a csapatvezető is. Sajnos az idő pénz, így büntetésre számíthat a rendező csapat, hiszen a kezdési időpont nem véletlenül van pontosan meghatározva. Az Oklánd–Szentpéter találkozón a hazaiak későn melegedtek bele a játékba, a 11. percben már kétgólos hátrányban voltak. Ezután folyamatosan rohamoztak, végül a második játékrész közepén egyenlíteni tudtak. A házigazda a győzelmet is megszerezhette volna, a hosszabbításban azonban támadója senkitől sem zavarva a kapu mellé fejelte a labdát.

A CSOPORT
Betfalva–Korond 2–1 (0–0)
Vezették: Kecseti L. – Lukács A., Bartha Sz.
Gólszerzők: Kovács Ákos (53.), Fodor Attila (59.), illetve Ambrus Zoltán (62.)

Farcád–Malomfalva 5–0 (1–0)
Vezették: Jenei Cs. – Szabó Sz., Ozsváth A.
Gólszerzők: Bálint Róbert (20.), Szabó Zoltán (51.), Péter Imre (54.), Péter Mózes (88.), Katona Sándor (90.)

Fiatfalva–Nagygalambfalva 2–2 (0–2)

Vezették: Kiss I. – Ráduly I., Szőke B.
Gólszerzők: Simó János (63.), Farkas Előd (70.), illetve Csíki Szabolcs (33.), Béres Sándor (41.)
Kiállítva: Fekete Tamás (75., Galambfalva)

Lövéte–Zetelaka 3–0 (0–0)

Vezették: Fodor J. – Tifán A., Péter Sz.
Gólszerzők: Fórika Zsolt (49., 68.), Kelemen Attila (60.)

Szentábrahám–Szentegyháza 2–0 (0–0)

Vezették: Szécsi Cs. – Tamási Z., Baczó N.
Gólszerzők: Szőcs Lóránt (53.), Leonhardt Róbert (62.)

Sporting–Homoródszentmárton 4–1 (3–0)

Vezették: Pál M. – Fazakas L., Dáné T.
Gólszerzők: Szőcs László (18., 31., 40., 65.), illetve Balázsi Csaba (78.)

Farkaslaka–Szentlélek 1–3 (0–1)

Vezették: Benedek A. – Bartalis I., Csíki I.
Gólszerzők: Tekeres Zsolt (55.), illetve Szász Sándor (8.), Birtalan Barna (48., 72.)

B CSOPORT
Agyagfalva–Gagy 4–1 (1–0)
Vezették: Kiss I. – ifj. Kecseti L., László Cs.
Gólszerzők: Bartalis Albert (34.), Nagy Attila (59., 70.), Hegyi Zsolt (87.), illetve Pintó László (48.)

Székelyszentmihály–Alsóboldogfalva 1–0 (0–0)

Vezették: Hegyi H. – Fazakas L., Hajdó L.
Gólszerző: Kuti László (66.)

Kányád–Kápolnás 6–2 (3–1)

Gólszerzők: Dobra László (25., 35.), Zoltán Ferenc (33., 60.), Dénes Attila (55.), Toró Szilárd (78.), illetve Bálint Szabolcs (37.), Both Lajos (73.)

Kobátfalva–Szentpál 4–0 (2–0)

Vezették: Szabó A. – Ráduly I., Csíki I.
Gólszerzők: Bodor Zoltán (25.), Domokos Norbert (31.), Sala István (59.), Miklós Arnold (65.)

Korondi Ifjúság–Csekefalva 0–2 (0–1)

Gólszerzők: Kovács István (43.), Murvai István (73.)

Nagygalambfalva II–Bögöz 0–1 (0–0)

Vezették: Tamási Z. – Baczó N., Szécsi Cs.
Gólszerző: Vass Szabolcs (85.)

C CSOPORT
Felsőboldogfalva–Farcád II 1–2 (1–0)
Vezették: Szabó A. – Benedek N., Karsai A.
Gólszerzők: Foró Attila (37.), illetve Kerestély József (52., 72.)

Homoródszentmárton II–Ócfalva 0–4 (0–2)

Vezették: Fazakas L. – Páll M., Fazakas T.
Gólszerzők: Amagdei Dániel (3., 28.), Lőrincz József (56.), Szőcs Andor (57.)

Bogárfalva–Oroszhegy 5–3 (1–1)

Vezették: Benedek A. – Bartalis I., Ilyés Cs.
Gólszerzők: Györgydeák Tibor (31., 57.), Bakó László (48., 64., 69.), illetve Ambrus Incze (28., 61.), Nagy Kornél (50.)

Oklánd–Homoródszentpéter 2–2 (1–2)

Vezették: Tifán A. – Fodor J., Lurcza Gy.
Gólszerzők: Miklós Adolf (17.), Godra Zsigmond (64.), illetve Vass András (1., 11.)

Malomfalva II–Máréfalva 4–1 (3–0)

Vezették: Balog V. – Hegyi H., Kátay T.
Gólszerzők: Sebestyén Árpád (30.), Jakab Zalán (33.), ifj. Sófalvi Ottó (42., 70.), illetve Péter Imre (63.)

Hodgya–Rugonfalva 4–2 (0–1)

Vezették: Incze Á. – Sárkány J., Balog A.
Gólszerzők: Pálfi Attila (51., 83.), Rátz Zsolt (58.), Bálint Csaba (70.), illetve Demeter Zoltán (42.), Pál Domokos (75.)

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei

2017. március 10., péntek

Erjesztőtartályok miatt maradt el a mérkőzés

Nem rendezték meg csütörtök délután a Székelyudvarhelyi Vasas Femina II.–Marosvásárhelyi ASA mérkőzést a női labdarúgó Román Kupa nyolcaddöntőjében.

Nehéz meccs vár a csíki futballistákra

Első tavaszi hazai mérkőzésén a Neamț megyei Románvásár csapatát fogadja az FK Csíkszereda a román labdarúgó 3. Ligában. Lengyel Roland vezetőedző szerint nehéz meccsre kell számítani szombaton.

2017. március 09., csütörtök

Megoldódni látszanak az SZFC kapusgondjai

Hazai pályán játszik a Székelyudvarhelyi FC a labdarúgó 3. Liga 17. fordulójában, szombaton 15 órakor a súlyos anyagi gondokkal küzdő Bákói SC csapatát fogadja a sétatéri stadionban.

2017. március 08., szerda

Nyert a Bernád a gyergyóremetei Falurészek Kupáján

Tizenegy csapat mérte össze a tudását Gyergyóremetén az immár komoly hagyománnyal rendelkező Falurészek Kupáján. Hatodik alkalommal rendezték meg a kispályás labdarúgótornát, péntektől vasárnapig zajlottak a mérkőzések .

Nem volt ellenfele a csíkszentkirályi lánycsapatnak

Megyei szakaszához érkezett a Tymbark-kupával díjazott gyermeklabdarúgó-torna. A legkisebbek, az U8-as korosztály legjobbjai Csíkszentkirályon találkoztak.

2017. március 07., kedd

Kápolnásfalu és Csíkszentkirály lánycsapatai jutottak a döntőbe

Gyergyóholló volt a házigazdája az 5–8. osztályos falusi iskolák női csapatai számára kiírt bajnokság megyei szakaszának.

2017. március 06., hétfő

Élre állt a Vasas Femina II.

Bravúros győzelmet aratott szombaton a Székelyudvarhelyi Vasas Femina II. a Szatmárnémeti Junior otthonában. A női labdarúgó 1. Liga 8. fordulójában rendezett mérkőzés szünetében még kétgólos hátrányban volt, de végül 4–2-re nyert.

2017. március 05., vasárnap

Sereghajtóként az ASA pontot rabolt a Steauától

Hatékony játékával a Marosvásárhelyi ASA pontot szerzett a Bukaresti Steaua otthonában a labdarúgó 1. Liga alapszakaszának 26., utolsó fordulójában.

2017. március 03., péntek

Pontszerzéssel kezdett az SZFC

Két ellentétes félidőt játszott a labdarúgó 3. Liga 16. fordulójában a Székelyudvarhelyi FC, pénteken délután a táblázaton ötödik Románvásári VSK otthonában 1–1-re végzett a házigazdával.

Nyert Vasluiban az FK Csíkszereda

Győzelemmel kezdte a tavaszi idényt a román labdarúgó 3. Ligában az FK Csíkszereda. A 1. csoport éllovasa a csoport harmadik helyén álló Atletico Vaslui otthonában győzött 1–0-ra.

Hirdessen a Székelyhonon!
Ma feladja, hamarosan megjelenik,
rövid időn belül eredményt hoz! Feladok egy hirdetést!
Ma feladja, hamarosan megjelenik, rövid időn belül eredményt hoz! Feladok egy hirdetést!